Виставка drupa 2028, Дюсельдорф

Період проведення виставки:
09—17 травня 2028

Місце проведення:
Дюсельдорф, Messe Düsseldorf

Організатор:
drupa — провідна міжнародна виставка поліграфічних технологій

drupa — це наймасштабніша світова платформа для представників поліграфічної, пакувальної та медіаіндустрії. Захід об’єднує виробників друкарського обладнання, постачальників матеріалів, компанії з обробки та пакування, дизайн-студії, рекламні агенції та розробників цифрових рішень.

Виставка створює унікальні можливості для знайомства з новітніми технологіями, налагодження ділових контактів, зміцнення позицій бренду на міжнародному ринку та обміну досвідом між фахівцями галузі.

Програма drupa охоплює демонстрації друкарських машин у роботі, тематичні конференції, презентації інновацій у сфері автоматизації, застосування штучного інтелекту та сталого виробництва.

Основні напрямки виставки включають передпрес, друк, обробку, пакування, постдрук, медіатехнології, багатоканальні рішення та цифрові інновації.

На drupa 2024 було представлено 1 643 експоненти з 52 країн, а кількість відвідувачів сягнула 170 000 осіб із 174 країн.

Майбутні виставки компанії

Інші виставки компанії

Ще виставки